HAKKIMIZDA

Cantaş Doğalgaz Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. Sıhhi ve Mekanik Tesisat Firması olarak; sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz .

Sektörümüzde 20 yıldır faaliyette bulunmaktayız. Tecrübe ve potansiyelimizi en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek için; uzman mühendis, teknisyen ve personellerimizle geniş hizmet vererek, çözümler sunmaktayız.
Hizmetlerimiz Kocaeli ve İstanbul merkezleri olmak üzere devam etmektedir.
Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek ve uygulama sonrası hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için, dünya standartlarına uygun olarak çalışmaktayız. Yeni sistem ekipmanlar ve profosyonel ekibimizle yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Firmamız, kaliteli üretim, kaliteli ürün anlayışı ile uzman kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek hizmet ağını sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan ve çevre sağlığı açısından insana ve çevreye saygı prensibinden ödün vermemekteyiz. İstanbul Sıhhı ve Mekanik Firması olarak; teknik çözüm ürünleri, teknik ekibi, ürün ve hizmet kalitesiyle inşaat sektöründe güçlü bir tedarikçi olmaya ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, bir yandan müşterilerimize mümkün olan en kaliteli profosyonel hizmeti verirken ; malzeme, uygulama güvenirliliği ,uygulama çeşitliliği ve fiyatı ile en çok tercih edilen firma olarak Türkiye geneline sektörümüzde lider ve güvenilir bir kuruluş olmayı sürdürmekteyiz. İnsana, çevreye ve doğaya duyduğumuz saygıyı ve işi alımından teslimine kadar geçen her aşamada hizmetimizi sunmak sureti ile ülkemizde ve dünyada örnek alınacak bir kurum potansiyeline sahibiz. Sektörümüzün olmazsa olmazı olan yeniliğe ve değişime açık inovatif anlayışı ile daime ileriye dönük hedefler belirliyoruz. Sektörde liderliğini koruyan Cantaş Doğalgaz Mühendislik; müşteri odaklılık stratejisi kapsamında, müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yeni müşteriler kazanmanın yanında müşteri bağlılığı sağlamak ve mutlak müşteri memnuniyetini artırmak için faaliyetlerini sürekli iyileştirmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün ve hizmetlerimzi daima geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Kendimizi sürekli yenileyip ve geliştirerek ülkemizde örnek alınacak firma olarak devam ettirmekteyiz. Suanki geldiğimiz konumu koruyarak daha da ilerleyebilmek. Deneyimlerimize deneyim tecrübelerimize tecrübeler ekleyerek her gecen gün doğru kararlarla uygulamalarımıza devam etmekteyiz.